Při prvním dobití simky s počátečním kreditem 10 Kč ti přidáme jednou tolik kreditu navíc. Stačí dobít od 200 - 500 Kč. Kredit můžeš použít na volání, SMS, data, roaming, koupi balíčků. Z bonusového kreditu nejde používat prémiové služby. Z kreditu, kerý si dobiješ, bonusové služby používat jdou.

 

Dobít si můžeš přes Moje služby nebo mobilní aplikaci, kde zaplatíš platební kartou. Dále pak přes bankomaty, internetové bankovnictví, ve značkových prodejnách T-mobile a přes platební terminály společnosti Sazka. Když v bankomatu neuvidíš na výběr Kaktus, zvolíš T–Mobile a platba nám v pohodě dojde.
Všechno najdeš v Mých službách, včetně výpisů, aktivace balíčků nebo blokování služeb při ztrátě. Registrovat se můžeš na této adrese www.mujkaktus.cz/registrace. Nejen k tomu budeš potřebovat údaje z kartičky, ze které byla vyloupnutá simka. Účet můžeš ovládat i přes naši appku, která je ke stažení pro iOS, Android i Windows Phone.

Více o aplikaci

Základní ceník

Balíčky služeb

I v balíčku účtujeme po vteřinách. Balíčky platí 30 dní a jdou prodloužit před skončením platnosti balíčkem stejného druhu. Pokud ti balíček vyprší, tak ti účtujeme podle základního ceníku. Balíček si můžeš kdykoli aktivovat v Mých službách nebo v aplikaci.

Více o balíčcích


Nejčastější dotazy

Tady se dozvíš spoustu informací
o našich službách a jak si je úspěšně nastavit. Třeba jak si k nám přenést číslo.


Náš Facebook

Naše infolinka funguje jenom na Facebooku. Jsme tam pro tebe každý všední den
od 10 – 22 hodin. Kromě infolinky tam hrajeme o kredit, balíčky nebo drobné věcné ceny. Navíc každou chvíli dobíjíme kredit navíc.


Novinky z květináče

Tady najdeš aktuální zprávy, drby, upozornění,...

Internet je na všech nových simkách od Kaktusu aktivní automaticky. Pokud se nemůžeš připojit, můžeš zkusit náš návod nebo nám napiš na Facebooku do soukromé přesný typ telefonu a svoje telefonní číslo a my ti s nastavením rádi pomůžeme.

S jakýmkoli datovým balíčkem ti Facebook data nežere. Data na připojení přes www.facebook.com, m.facebook.com, Facebook aplikaci a Facebook Messenger ti neodečítáme z balíčku. V samoobsluze poznáš data spotřebovaná na Facebooku nebo na mujkaktus.cz podle toho, že máš u ceny 0 Kč ;)

 

Pokud se s telefonem připojíš na internet, telefon kontroluje systém, polohu, odesílá data vývojářům,... prostě datuje na pozadí. To je vlastnost tvého telefonu a nemůžeme to vypnout.
Datování na pozadí nebývá moc dat, ale pokud by to mělo být víc než 50 Kč za měsíc, vyplatí se ti koupit alespoň malý datový balíček ;)
Po jeho spotřebování totiž můžeš pokračovat sníženou rychlostí zadarmo, takže ti datování na pozadí víc než 50 Kč za 30 dní prostě nesežere ;)

Více datech a Facebooku zdarma

Data na Facebook
se neodečítají
z datového balíčku.

Hovory účtujeme po
vteřinách už od začátku
hovoru. I bez balíčku tě
1 sekunda přijde přibližně
na 0,04 Kč.

Odměna za dobití - stačí si
dobít za 200 Kč a máš
neomezené volání na
všechny Kaktus čísla.


Balíčky služeb si nastavíš přesně tak, jak zrovna potřebuješ. Třeba 80 MB na 30 dní za 50 Kč a pokud data spotřebuješ, můžeš si klidně dokoupit 500 MB za 100 Kč.

I s datovým balíčkem za
50 Kč pokračuješ po jeho
spotřebování do konce
platnosti šnečí rychlostí
zdarma.

Na LTE ti lítá internet lítá
rychlostí až 20 Mbit/s. Do
konce roku přilítne LTE
k 93 % kaktusáků.